ART / Lithographs / Litograph in colors 8358271
nr 835 8271
LITOGRAPH IN COLORS
Sign Pacé, 2000, "Memories", subject size: 55 x 41,
Sign Pacé, 2000, "Memories", motivets mått: 55 x 41
300
SEK 100
Monday July 1 2013
at 18:56:52
26/6 01:06:22